Zwrot i wymiana

ZWROT

Zgodnie z Ustawą z dn. 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów” Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży bez podania przyczyny w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od daty otrzymania towaru. 

Prosimy o odesłanie paczki na adres, wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy (dostępny tutaj)


JOANNA KRAWIEC ul. SPADOCHRONIARZY 5D LOK. 11, 20-043 LUBLIN

Przekroczenie terminów będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu. Produkt nie może nosić śladów użytkowania oraz powinien zawierać metki. 

Towary nie spełniające wszystkich powyższych warunków będą odsyłane na koszt Klienta. Przy zwrotach koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Zwrotów płatności dokonujemy maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych liczonych od momentu odebrania przesyłki od Klienta. Zwrot nastąpi w taki sam sposób, w jaki została dokonana wpłata. Nie realizujemy zwrotów gotówki poprzez przekaz pocztowy. W przypadku gdy płatność została dokonana przy użyciu karty płatniczej - zwrot będzie na rachunek karty użytej do płatności.  


WYMIANA

Jeżeli chciałabyś/chiałbyś wymienić zakupiony produkt prosimy o kontakt drogą mailową : staysimplecollection@gmail.com 

Wszelkie informację wyślemy drogą mailową.

Kupujący ponosi koszty odesłania do nas produktu. Podstawą wymiany produktu jest załączenie do przesyłki dokumentu potwierdzającego zakup. Produkt nie może nosić śladów użytkowania. Produkt może być wymieniony na inną rzecz, o równoznacznej lub wyższej wartości. 

Koszyk

Suma: 0.00 PLN